Ons team

Het team van Fysiotherapie Grachterheide bestaat uit zeven zeer professionele en ervaren fysiotherapeuten. Zij beschikken allemaal over de basisvaardigheden van de fysiotherapie, doordat zij de opleiding Fysiotherapie hebben afgerond. Onze fysiotherapeuten hebben hierna nog verder gestudeerd en zijn hierdoor ook nog gespecialiseerd in één of meerdere vormen van fysiotherapie. Voor meer informatie hierover, klik hier. Uiteraard zijn al onze fysiotherapeuten BIG-geregistreerd.

De kennis waarover ons team beschikt, houden we zo goed mogelijk up-to-date. Dit  doen we door ieder jaar regelmatig cursussen te volgen en samen te werken met vakgenoten. Hierdoor spijkeren wij allemaal continu onze kennis bij en kunnen we u zo goed mogelijk van dienst zijn.

Locatie Spekholzerheide

Locatie Gracht

Roger Verkuyl
Roger Verkuyl
Fysiotherapeut
Diabetes

Aanwezig op: ma-di-wo-do-vr
BIG: 59035306804

verkuyl@fysiotherapie-grachterheide.nl

Henk Willems
Henk Willems
Fysiotherapeut
COPD
Diabetes
Manueel Therapeut
Lid Schouder Netwerk (O.Z.L.)

Aanwezig op: ma-di-wo-do
BIG: 99035524404

willems@fysiotherapie-grachterheide.nl

John Schouten
John Schouten
Fysiotherapeut
COPD
Diabetes
Oncologische fysiotherapeut

Aanwezig op: ma-di-do-vrij
BIG: 49041974804

schouten@fysiotherapie-grachterheide.nl

Ellen Saton v. d. Oord
Ellen Saton v. d. Oord
Fysiotherapeut
Diabetes
Manuele Lymfdrainage
Oedeemtherapie
Oncologische Fysiotherapeut

Aanwezig op: ma-di-do-vr
BIG: 59065850704

v.d.oord@fysiotherapie-grachterheide.nl

Rick Maassen
Rick Maassen
Fysiotherapeut
Specialisatie knie
Revalidatie bij Centraal Neurologische Aandoeningen

Aanwezig op: ma-di-wo-do
BIG: 69924271204

maassen@fysiotherapie-grachterheide.nl

Maud Ozek
Maud Ozek
Fysiotherapeut
Diabetes
Oedeemtherapie
Revalidatie bij Centraal Neurologische Aandoeningen

Aanwezig op: ma-wo-do
BIG: 49912406504

ozek@fysiotherapie-grachterheide.nl